Viimistlus

 

Pakume meie detaile kõikides standardvärvikoodides, kuid paljud värvitootjad on välja arendanud oma värvitoonid (näiteks JOTUN, Becker, Farrov & Ball), mida standardvärvikoodidest ei leia. Taoliste mittestandardsete värvikoodide puhul ei saa me lubada täielikku tooni sobivust. Kui soovite kasutada mõnda sellist värvi, siis palume Teil saata mõne näidiseseme, mis on värvitud vastava värviga. Näidis peab olema vähemalt 5×5 cm, sileda pinnaga ning värviga ühtlaselt kaetud (värv ei tohi läbi kumada). Teie saadetud näidiseseme järgi püüame välja töötada võimalikult sarnase tulemuse. Selleks tuleb meil teha katsetusi (erinevaid värvinäidiseid), mille eest lisandub täiendav tasu. Soovi korral saadame meie poolt välja töötatud värvitooni Teile postiga kinnitamiseks. Osad mittestandardsed värvikoodid on meil olemas ning nende puhul võime aluseks võtta ka värvitootja kataloogides olevad värvinäidised. Oluline on siiski arvestada, et kataloogides prinditud värvinäidised ei pruugi samuti tegeliku värviga täielikult ühtida.

Kui soovite oma uksi värvida mitme erineva värvitooniga, lisandub tasu iga täiendava värvi eest (36 eurot värvi kohta). Täiendav tasu 36 eurot lisandub ka juhul, kui detailide kogus ühe värvi kohta on alla 5 m2.

Juhul, kui pakkumises ei ole märgitud teisiti, kasutame mööbli värvimisel standardset poolmatti värvi (läige 25). On oluline arvestada, et olenevalt läike astmest võib üks ja seesama värv pealtnäha erineda (vt allpool olevat pilti). Eelkõige tuleb värvitooni erinevustega arvestada juhul, kui soovite, et näiteks sein ja mööbel oleksid ühte värvi.

Kui soovite, et detailide värv oleks võimalikult sarnane teie olemasolevate sisustuselementide või seina värviga, siis soovitame teil tellida viimistlemata detailid. Viimistlemata detailid saate ise vastava seinavärvi tootja mööblivärviga üle värvida, kuid oluline on arvestada, et erinevusi võib esineda isegi sama värvitootja erinevaks otstarbeks mõeldud värvide puhul.

Oluline on arvestada, et värvi lõhn on tugevam esimestel nädalatel pärast uste paigaldust.