Eksklusiivse välimusega IKEA köök on teostatav meie lahendusega

 

Kui soovite midegi enamat, kui seda on koheselt saadaolevad Ikea köögi standardlahendused? Tellides meilt köögikapi uksed, saate omale köögi, mis on üheaegselt nii isikupärane kui ka taskukohane ning mida te saate kiirelt kasutama hakata.

Kuna meie eritellimusel valmivad köögikapi uksed sobivad IKEAs laokaubana saadaolevatele karkassidele, siis parimal juhul on teil kasutuskõlblik köök olemas juba paari päevaga. Täpsemalt seisneb meie lähenemine selles, et te ostate omale IKEAst kapid ja muu sisustuse ning tellite meilt erilahendusena köögi fassaadi.

Kasutades IKEA taskukohaseid, kuid kvaliteetseid ja pikaajalise garantiiga kappe ning meie erilahendust köögikappide fassaadile, saate omale täiesti valmis köögi 4-5 nädalaga. Samas ei ole uste ning muu kappe ümbritseva fassaadi olemasolu köögi kasutamiseks hädavajalik ning nende puudumine ei takista teid kööki kasutamast.

Meie poolt valmistatavad köögikapi uksed, sahtlipaneelid ja muud detailid sobivad IKEA karkassidele, olles nende järgi puuritud hingepesad ja sahtli kinnitused, mis teevad nende paigalduse lihtsaks. 

Võtke meiega ühendust ning meie inimesed aitavad leida parima lahenduse!

 

Uksed & Sahtlipaneelid

Kõik meie uksed ja sahtlipaneelid toodetakse tellimuse järgi, mis annab Teile võimaluse olla isikupärane ning luua teile sobiva lahenduse, mis Ikea standard detailidega ei ole võimalik.

Ikea köökidele on meil uste ja sahtlipaneelide standard mõõdud olemas, kuid soovi korral saame neid ka kohandada teie vajaduste ja soovide järgi, näiteks kui soovite Ikea standard valikust suuremaid uksi.

Kõik meie uksed ja sahtlipaneelid on puurtud aukudega Ikea hingede ja sahtlite jaoks mis tähenda, et neid on sama lihtne paigaldada, kui Ikea enda tooted. Hinge, sahtlid ja muu kapisisu on vaja osta Ikeast.

Loe rohkem

Materjalid ja värvid

Pakume MDF-i, tamme- ja pähklispoonist materjale, mis on kõrget kvaliteediga ja vastavad jätkusuutlikuse FSC® sertifikaadile. Värvime uksed just teie valitud värvikoodi järgi ning standardina kasitame poolmatt värvi, kuna seda on vastupidavam ning lihtsam puhastada. Valikuvõimalusena pakume ka täismatt värvi.

Võite tellida ka värvimata uksed, mida saate ise käsitsi värvida ning sobitada need niiviisi kokku olemasoleva sisustusega. Valik on teie!

Tammespooni saab valida värvitud, loodusliku täismatti lakiga või töötlemata kujul, et saaksite ise viimistleda vastavalt oma soovile. Pähklispoonile lisame kerge peitsi, et see säilitaks oma tooni pikema aja vältel.

Täpsemalt materjali ja viimistluse kohta saate lugeda iga ukse mudeli kohta lehe alumises osas vajutades ukse mudeli peale.

Loe rohkem

Küljepaneelid & katteliistud

Ärge unustage tellida küljepaneele, katteliiste, sokleid ning muid karkassi ümbritsevaid osasid, mis on vajalikud ideaalseks lõppviimistluseks.

Ka nende detailide standard mõõdid on meil olemas, kuid vajadusel toodame need täpselt selles mõõdus nagu vajate.

Kui te pole kindel, milliseid osi täpselt vajate, siis ärge muretsege, meie aitame teid hea meelega!

Loe rohkem

Lühike tarneaeg

Toimetame teile tooted kätte 5 nädala jooksul, mis on üldiselt piisav aeg selleks, et jõuaksite  omale karkassid osta ning paigaldada.

Loe rohkem

Sile (värvitud MDF)
Sile (värvitud MDF)
Shaker P3
Shaker P3
Shaker P2
Shaker P2
Shaker P1
Shaker P1