2. Hinnad ja tasumine

2.1. Hinnad on näidatud eurodes koos käibemaksuga (km), v.a juhul, kui on märgitud teisiti. Valesti märgitud hind või valuutaühik (sh trükkimisvea tõttu) loetakse ühikuks, mida tegelikult silmas peeti.

2.2. Hindade kujunemise aluseks on hetkel CustomKitchen’ile kehtivad materjali-, tootmis- ja transpordikulud. Klienti eelnevalt teavitades jätab CustomKitchen endale õiguse muuta hinnapakkumises märgitud hinda juhul, kui vajadus on tingitud CustomKitchen’ist sõltumatutel asjaoludel nagu valuutakursside muutumine ja/või muudatused materjali- ja/või tootmis- ja/või transpordihindades.


2.3. Meil on õigus korrigeerida pakkumiste või muu hinnainfoga seotud vigu.


2.4. Tulenevalt tootmisprotsessi kõrgetest püsikuludest nagu materjalikulu ja värviseadmete puhastus, on meie minimaalseks tellimuse summaks 500€, millele lisandub saatmiskulu (al. 70€).

Tingimus ei rakendu, kui vajate olemasolevale tellimusele lisadetaile. Lisatellimuse puhul lisandub 60€ värvitasu, kui tellimus on alla 5 m2.

2.5. Transpordi hind sõltub tellimuse suurusest ja kohaletoimetamise sihtkohast. Lisatasud võivad kaasneda transpordiga raskesti ligipääsetavatele aadressidele nagu kitsad tänavad, saared ilma praami ühenduseta või muud takistused. On äärmiselt oluline, et te teavitaksite meid võimalikest teie aadressiga seotud tarne takistustest enne tellimuse esitamist. See aitab meil transpordikulusid täpsemalt hinnata ning tagada, et tarne sujub tõrgeteta..


2.6. Detailide tootmisega alustatakse, kui Customkitchen’i kontole on laekunud ettemaks vähemalt 50%-i ulatuses.


2.7. Lõplik arve koos 14-päevase tasumise tähtajaga saadetakse Teile pärast kauba väljasaatmist.


2.8. Arve saadetakse Teile e-posti teel. Juhul, kui soovite arvet ka paberkandjal, lisandub täiendav tasu 20€.


2.9. Tähtajaks maksmata arve puhul lisandub meeldetuletustasu 6 € +km ning intress intressimääraga 8 % aastas. Jätkuva tasumata jätmise puhul saadetakse juhtum inkassosse ning arvele lisandub tasu inkasso teenuse eest. Seejärel on võimalik tasu lisandumine muude juriidiliste teenuste ja kulude eest.