Uksed

CustomKitchen pakub võimalust soetada köögi- ja garderoobikappidele eritellimusel valmivad uksed, sahtlid ja muud detailid, mis vastavad täpselt Teie personaalsele tellimusele ja soovidele

Näiteks on meie kapiuksi võimalik pikendada nii, et seinakapi uks ulatub rohkem välja kui kapp ise ning tekitab sel viisil käepideme. Kapiust ülevalt poolt pikendades saab kinni katta kapi ja lae vahele jääva tühimiku.

Uksed kinnitatakse kapi külge hingedega ning neid on võimalik avada kas küljele või üles. Oluline on arvestada, et ust ei saa pikendada küljest, mis on kinnitatud kapi külge.

Ukse käelisus määrab ära selle, kummalt poolt kinnitub uks eest vaadatuna kapi külge.

Meie uksed ja sahtlipaneelid on valmis puuringuga IKEA hingede ja sahtlite jaoks ning nende paigaldamine on sama lihtne kui IKEA originaaluste paigaldus. Iseseisvalt tuleb Teil uksi paigaldades teha puuring nuppude ja käepidemete jaoks. Hingepuuringud kohandatakse vastavalt IKEA hingedele Utrusta, mis on mõeldud Metod köögikorpusele ja Komplement, mis on mõeldud PAX garderoobikorpustele.

Ukse kõrguse pikendamisel vähem kui 80 mm, jääb hingepuuring samale asukohale nagu standardmõõtude puhul. Kui soovite, et hingepuuring liiguks ka vähesema pikendusega kaasa, kirjutage palun oma soov tellimuse kommentaari lahtrisse. Küsimuste korral anname Teile nõu ning aitame vajalike sammude tegemisel.

Ukse maksimaalne kõrgus on 300 cm siledate uste puhul ja 280 cm raamiga või mustriga uste puhul.

Alternatiivina saame pakkuda uksi ka teiste tootjate kappidele. Selleks vajame täpseid ukse mõõte ning hinge- ja sahtlipuuringu asukohta. Küsige meie käest juhiseid ning me aitame Teil õiged mõõdud võtta.

Meie ustega ei anta kaasa vajalikke hingesid (need tuleb Teil osta IKEA-st).

Nõuanne:

Juhul, kui soovite kasutada üht pikemat ust, mis katab mitu üksteise peal asetsevat korpust, soovitame pealmise korpuse põhja osa mitte paigaldada, vältimaks korpuste ülemineku kohas topeltpõhja tekkimist.

Kui soovite omavahel kokku panna mitu ust, siis kasutage IKEA artiklinumbrit 303.669.177