10. Värvitoonide erinevus

10.1. Meie värvitud tooted viimistletakse 2-komponendilise polüuretaanvärviga, mida tarnivad Sayerlack ja AkzoNobel.
Kui soovite mõne tootja värvi, mis ei kuulu standardse (RAL ja NCS) värvivaliku hulka (näiteks Tikkurila, Jotun, Becker, Farrow & Ball vms.), kasutame spektromeetrit, et hinnata värvi vastavust tootja kataloogile või näidisproovile. Kui värvi ei leidu üheski meie kasutuses olevas kataloogis, palume saata meile vähemalt 5×5 cm suuruse värvinäidise, millel on sile pind ja ühtlane värvikihit.


10.2. NB: Värvikoodi kasutatakse ainult värvitooni indikaatorina ning täielik vastavus proovitükile või teistele samas ruumis olevatele värvidele ei ole tagatud erinevate tegurite nagu näiteks pealekandmise viisi, värvitootja ja erinevate läiketeastmete tõttu.


10.3. Soovi korral on Teil võimalik tellida värvinäidis soovitud värvitooni ja läikeastmega, et veenduda, kas see sobib näiteks ülejäänud toas oleva mööbli või seintega. Iga näidise hind on 20 eurot värvitooni ja läikeastme kohta.


10.4. Juhul, kui ei ole teisiti märgitud, kasutatakse meie toodete värvimisel poolmatti värvi, mille läige on 25. See läikeaste on soovitatav mööbli jaoks.
Spoonitud toodete puhul kasutatakse matti lakki, mille läige on 5. See tagab õige viimistluse ja annab toodetele loomuliku välimuse.