• Unusta eritellimus ja telli eriliselt

     

Share:

Osaliselt eritellimusel valmiv köögimööbel  

 

Meie skandinaavialiku, kuid siinmail veel uudse lähenemise abil saate endale eritellimusel valmiva köögimööbli ning garderoobi lahenduse kiirelt ja soodsalt! 

Customkitcheni põhiliseks sihtturuks on siiani olnud Rootsi, kuhu oleme valmistanud üle 1000 köögi.

Customkitchen toodab eritellimuse alusel köögimööbli uksi ning muid kappe ümbritseva fassaadi detaile, mis on kohandatud paigaldamiseks IKEA karkassidele.

Teie soovidele vastav isikupärane välimus, taskukohane hind ning võimalus kööki koheselt kasutama hakata, on peamisteks põhjusteks, miks meie lähenemine on juba aastaid olnud äärmiselt populaarne Skandinaaviamaades. 

Hinnapäringuks valige meie uksemudel, mis teile meeldib ja saatke see info koos Ikea köögiplaaniga (PDF või planeeringu-ID) meile. Hinnapakkumise saadame üldjuhul juba samal päeval.

 

Tarneajad:

MDF:

Siledad uksed (k.a GR1 ja GR2 käepidemed): 3-4 nädalat
Raamiga uksed: ca 4-5 nädalat
Viimistlemata: ca 1-2 nädalat

Spoon:

Viimistletud tamm (värvitud või matt naturaalne lakk): 5-6 nädalat
Viimistlemata tamm : 3-4 nädalat

Pähkel (matt peitslakk või naturaalne lakk): 5-6 nädalat
Viimistlemata pähkel: ca 4-5 nädalat

Kivist töötasapinnad

 

Lisaks köögikappide ustele pakume ka vastupidavaid eritellimusel valmivaid graniidist, marmorist ja kvartsist kivitöötasapindasid. Mõõdistame ja paigaldame tasapinnad, mis sobituvad ideaalselt teie kööki ja mujale vastavalt teie soovidele.

Tänu meie pikaajalisele kogemusele ja põhjalikele erialastele teadmistele saame julgelt pakkuda parimat kvaliteeti madala hinna ja lühikese tarneajaga.

  • Tarneaeg kivist töötasapindadel: 1,5 nädalat