Köögikapi uksed IKEA karkassidele

 

Te soovite enamat, kui seda on koheselt saadaolevad standardlahendused? Või on teil kindel visioon, mille sarnast ei õnnestu leida? Tellides meilt köögikapi uksed, saate omale köögi, mis on üheaegselt nii isikupärane kui ka taskukohane ning mida te saate kiirelt kasutama hakata.

Kuna meie eritellimusel valmivad köögikapi uksed sobivad IKEAs laokaubana saadaolevatele karkassidele, siis parimal juhul on teil kasutuskõlblik köök olemas juba ühe päevaga. Täpsemalt seisneb meie lähenemine selles, et te ostate omale IKEAst kapid ja muu sisustuse ning tellite meilt uksed oma soovide ja disaini järgi.

Kasutades IKEA taskukohaseid, kuid kvaliteetseid ja pikaajalise garantiiga kappe ning meie erilahendust köögikappide fassaadile, saate omale täiesti valmis köögi 4-5 nädalaga. Samas ei ole uste ning muu kappe ümbritseva fassaadi olemasolu köögi kasutamiseks hädavajalik ning nende puudumine ei takista teid kööki kasutamast.

Meie poolt valmistatavad köögikapi uksed, sahtlipaneelid ja muud detailid sobivad IKEA karkassidele, olles nende järgi valmis puuritud ning lihtsasti paigaldatavad. Vajaduse või soovi korral saab meie meeskond kappide tellimisel ja paigaldamisel abiks olla.

Alternatiivina saame valmistada uued köögikapi uksed ja muud vajalikud detailid ka teiste tootjate kappidele, mis teil juba olemas on, kuid uuendust vajavad.

Võtke meiega ühendust ning meie inimesed aitavad leida parima lahenduse!

 

Uksed & Sahtlipaneelid

Kõik vajalikud osad, olgu need siis uksed, sahtlid, küljepaneelid, katteliistud või sokkel, toodetakse teie soovide järgi. Leidke inspiratsiooni meie galeriist või saatke meile pilt köögist, mille välimust soovite jäljendada.

Toodame siledaid, raamiga, freesitud mustriga või Teie enda disainiga uksi.

Materjalidena kasutame värvitud MDF-i ning erinevaid spoonmaterjale. Andke meile julgelt teada ka omaenda ideedest!

Kõik meie uksed ja sahtlid tehakse valmis puuringuga hingede ja sahtlipaneelide jaoks ning vastavalt teie kapile.

Loe rohkem

Värv

Värvime uksed teie valitud värvikoodi järgi ilma lisatasuta. Meie soovitame kasutada poolmatti värvi, kuna seda on kõige lihtsam puhtana hoida. Valikuvõimalusena pakume ka täismatti ja kõrgläikega värvi.

Võite tellida ka värvimata uksed, mida saate ise kruntida ja käsitsi värvida ning sobitada need niiviisi kokku olemasoleva sisustusega. Valik on teie!

Loe rohkem

Küljepaneelid & katteliistud

Olulised on ka muud detailid! Ärge unustage tellida küljepaneele, katteliiste, sokleid ning muid karkassi ümbritsevaid osasid, mis on vajalikud ideaalseks lõppviimistluseks. Kui te pole kindel, mida täpsemalt vaja läheb, siis me aitame!

Loe rohkem

Lühike tarneaeg

Toimetame teile tooted kätte 5 nädala jooksul, mis on üldiselt piisav aeg selleks, et jõuaksite  omale karkassid osta ning paigaldada.

Loe rohkem

Sile (värvitud MDF)
Sile (värvitud MDF)
Shaker P2
Shaker P2
Shaker P3
Shaker P3
Shaker P1
Shaker P1