Hinna arvutamine ja tellimine

Online hinnapäring – lisades vajalikud tooted ise, saad need soodsamalt!

 

Salvestage koopia meie Google’i tabelist klõpsates siia ning valige endale sobivad tooted. Teie valikuid juhendab tabel punaste väljadega (vt allpool olevat juhendvideot). 

Toodete ja transpordi hind on tabelis koheselt nähtav ning võimalikud allahindlused (olenevalt tellimuse suurusest ja ukse välimusest) lisanduvad automaatselt. Tabel salvestub teie Google’i kontole ning te saate seal muudatusi teha ka hiljem, ilma, et peaksite iga kord algusest alustama. Kõik tabelisse tehtavad muudatused salvestatakse automaatselt. 

Online hinnapäringu ja tellimuse vormistamise juhendid (uksed IKEA kappidele)

 

1. Köögi või garderoobi planeerimine IKEAs

 

1.1. Tehke köögi või garderoobi plaan IKEA planeeringu tööriista abil või võtke ühendust IKEA disaineriga. Planeeringut tehes jätke alles kõik uksed, sahtlid, otsapaneelid jms, et hiljem neid asju meie käest tellides saaksite IKEA tootenimekirjast lihtsasti vajalikke detaile ja mõõte vaadata (IKEAst jätate need osad tellimata). Soovitame nendel detailidel, mille meie omadega asendate, valida ka  mõne tugevama värvi (nt roheline või sinine), et neid pärast tootenimekirja valgelt taustalt kergemini üles leida.

Kasulikud lingid:

Köögi planeerimisprogramm (Metod köögiplaneerija)

Pax planeerimisprogramm (Pax garderoobid) 

Platsa planeerimisprogramm (Platsa garderoobid) 

1.2. Kui olete planeeringu valmis saanud, salvestage joonis PDF’ina kõikide vaadete ja tootenimekirjaga (Trüki -> Salvesta kui PDF -> “Laadi alla kõik disaini vaated”). Selle faili abil saate meie käest tellida uksed ja muud detailid.

1.3. Tellige IKEAst kapiraamid koos vajaliku sisu, valgustuse ja hingedega. IKEAst jätke tellimata toodete fassaad – need detailid tellite meie käest. Soovitame IKEAst tellida ka sokli, kuna see lihtsustab meie sokli paigaldust.

 

2. Hinna arvutamine ja tellimine Customkitchen’ist

 

2.1. Tehke koopia meie Google Sheets’ist (vt lehe esimeses osas), kuhu saate IKEA tootenimekirja ja erinevate vaadete abil lisada kõik need tooted, mida soovite tellida meie käest. 

2.2. Alustuseks valige riik ning sisestage postiindeks. Edasi juhendab teid tabel punaste lahtritega. Kui nõutavad lahtrid on täidetud, näete detaili ja transpordi lõplikku hinda ühes võimaliku allahindlusega, mis sõltub tellimuse suurusest ja ukse välimusest. 

2.3. Lisage tabelisse kõigepealt uksed ja sahtlipaneelid, valides tabelis kapi raami mudeli, toote ja toote standardmõõdu, mille leiate lihtsasti IKEA tootenimekirjast.

2.4. Seejärel valige detaili välimus ja viimistlus. Meie uste disaini valikuid näete siit. Kui soovite tellida värvitud detaili, peate sisestama ka soovitud värvikoodi. Standardina kasutame poolmatti värvi (läige 25%). Kui te värvikoodi veel ei tea, võite selle lahtri praegu tühjaks jätta. 

2.5. Kui kõik uksed ja sahtlipaneelid on lisatud, saate joonise erinevate vaadete abil lisada otsapaneelid, täiteliistud ja sokli. Meie hinnaarvutuse tabelis on toodete mõõtude juures ka kirjeldused, mis näitavad, kuhu mingi detail tuleb paigaldada (nt otsapaneelid köögisaarele või seinakapi alla). 

Kõvera seina, lae või põranda puhul soovitame tellida kõik sinna vastu minevad otsapaneelid, täiteliistud ja soklid natuke suuremas mõõdus, et saaksite need kohapeal täpselt õigesse mõõtu lõigata. Selleks saate detaili standardmõõtu lihtsasti muuta tabeli valikus nr 3, kuhu sisestate, kui palju soovite detaili standardmõõtu suuremaks teha (või vähendada, lisades numbrile ette “-” märgi). Detaili lõplikku mõõtu näete väljas nr 4.

Juhul, kui olete kõik kapid juba ära paigaldanud, võite meie käest tellida ka valmis mõõdus detailid ning te ei pea ise kohapeal midagi lõikama. Arvestage siis, et otsapaneelid peaksid kapi raamist 21 mm väljapoole ulatuma, et need kataksid ka uste ja sahtlite küljed.

Meie otsapaneelid katavad standardina uksepaneeli, kapi ja Metod kappide puhul ka paigaldussiini. 

NB: Me ei saa toota viltu lõigatud detaile. Sellisel juhul peate detaili tellima suuremas mõõdus ja selle ise kohapeal sobivaks lõikama. 

2.6. Kui kõik vajalikud detailid on tabelisse lisatud ning te soovite esitada tellimuse, saatke tabeli link meile kontaktvormi kaudu (vt juhis allpool). 

Soovi korral võime kõik detailid enne lõpliku tellimuse esitamist üheskoos läbi vaadata. Sellisel juhul palume lisaks saata ka IKEAs tehtud köögi või garderoobi plaani.

Arvutustabelit saate lihtsasti jagada ka teiste projektis osalistega (pereliikmed, ehitajad, disainerid jne), et seal koos muudatusi teha. 

 

 

Detailid teiste tootjate kappidele

 

Kui soovite tellida detaile teiste tootjate (sh olemasolevatele) kappidele, valige tabelis kapi raami juures “other”, valige soovitud detail ning sisestage detaili lõplikud mõõdud väljas nr 3 (laius x kõrgus). Seejärel jätkake ülal toodud juhendi punkti 2.4. järgi. 

 

Tavapärane hinnapäring

 

Saatke oma valmis köögi või garderoobi plaan meile (vt juhend 1) ning me saadame teile hinnapakkumise. NB: Kontrollige hoolikalt üle kõik meie koostatud pakkumise detailid ning teavitage meid vajalikest muudatustest kirjalikult. 

 

Tellimus

 

Pärast hinna sobivuse kinnitamist saadame teile tellimuskinnituse ühes ettemaksu summaga, mis moodustab 50% tellimuse kogusummast. Teie toodete tootmisega alustame pärast ettemaksu laekumist.